PARÇA NUMARALI KATALOGLARIMIZ

DOZER SİLİNDİRLERİ

Madencilik sahalarında ekskavatörlerin ve lastikli yükleyicilerin partnerleri olarak görev yapan bu makineler, çok fazla gücün gerektiği yerlerde kazıma ve küreme işlemlerini yapmaktadırlar. Bu makinelerde iki farklı ataşman grubu mevcuttur bunlar bıçak grubu ve riper grubudur. Bu ataşmanlara ait bıçak kaldırma, bıçak devirme, açılama, riper kaldırma, riper devirme silindirlerinin üretimini yapmaktayız.

DOZER SİLİNDİRLERİ

EKSKAVATÖR SİLİNDİRLERİ

Başta maden sahaları olmak üzere, hafriyat, yıkım, genel kazı ve peyzaj işlemlerini yapmak üzere tasarlanmış makinelerdir. Ürün yelpazemizin %50’ını kapsamaktadırlar. Ekskavatör üzerinde dört farklı tip silindir bulunmaktadır. Ataşman grubundakiler bom silindiri, arm silindiri ve kova silindiridir. Alt şase grubunda palet gerginlik ayar silindiri bulunmaktadır.

EKSKAVATÖR SİLİNDİRLERİ

GRADER SİLİNDİRLERİ

Öncelikle yol yapımı, inşaat ve madencilik sektörlerinde küreme işleri için tasarlanmış bir makinedir. Hareket kabiliyeti açısından hassas bir makinedir. Hidrolik silindirlerinin tasarımı tecrübe gerektirmektedir. Üretimini yaptığımız bazı grader silindirleri şu şekilde; bıçak kaldırma, bıçak devirme, bıçak kaydırma, merkez daire döndürme, teker yatırma, direksiyon, eklemleme ve riper silindirleridir.

GRADER SİLİNDİRLERİ

KAMYON SİLİNDİRLERİ

Bu makineler için başta damper silindirleri olmak üzere eklemleme, ön süspansiyon ve arka süspansiyon silindirlerinin üretimini yapıyoruz. En sağlıklı çözümler için müşteri ile iş birliği içerisinde en zorlu şartlara dayanabilecek hidrolik silindirleri üretiyoruz.

KAMYON SİLİNDİRLERİ

KAZICI YÜKLEYİCİ SİLİNDİRLERİ

Bu makinede iki farklı ataşman grubu yer almaktadır bunlar yükleyici ve kazıyıcı gruptur. Bu iki grup için üretimini yapmış olduğumuz silindirler şu şekilde; yükleyici grubu için kaldırıcı, dökücü ve kova açma kazıyıcı grup için bom, arm, kova, arm uzatma ve dönüş silindirleridir.

KAZICI YÜKLEYİCİ SİLİNDİRLERİ

LASTİKLİ YÜKLEYİCİ SİLİNDİRLERİ

Lastikli yükleyiciler peyzaj, tarım, atık yönetimi, inşaat, ormancılık ve madencilik sahalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu makineler için üç farklı tip hidrolik silindir üretimi yapmaktayız bunlar kaldırıcı silindirler, dökücü silindirler ve direksiyon silindirleridir.

LASTİKLİ YÜKLEYİCİ SİLİNDİRLERİ

HABERLER